KONST / Litografier / Färglitografi 7517629
nr 751 7629
Färglitografi
okänd konstnär, bryggan, signerad, 230/230, 30x41
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:40:41
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr